Kariera

REIGHT OPERATOR ASSISTANT – ASYSTENT SPEDYTORA

Wymagania

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętności analizy i rozwiązywania problemów
  • Szybkość uczenia się oraz chęć poznania branży TSL
  • Wymagana znajomość języka angielskiego, mile widziane inne języki
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel).

Zakres obowiązków

  • Współpraca ze spedytorem w zakresie spedycji drogowej
  • Bieżąca obsługa zleceniodawców w zakresie usług transportu międzynarodowego
  • Bezpośrednia współpraca z przewoźnikami w zakresie pozyskiwania oraz negocjowania stawek transportowych
  • Monitoring obsługiwanych zleceń
  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych usług
  • Nadzór nad rentownością zleceń transportowych.

Oferujemy

umowa o prace

motywacyjny system wynagrodzeń

prywatna opieka medyczna

karta sportowa

liga piłki nożnej

szkolenia wewnętrzne

dofinansowania świąteczne

dofinansowania
do wakacji

spotkania integracyjne

owocowe dni

pizza w piątki

ubezpieczenie grupowe

work life balance

do wakacji

owocowe dni

Miejsce pracy: Łódź

Dołącz do naszego zespołu

Osoby zainteresowany prosimy o przesłanie swojego CV na adres biuro@visline.pl

Dodatkowe informacje

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)