Kariera

International Freight Forwarder – Spedytor Międzynarodowy

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa zleceniodawców w zakresie usług transportu międzynarodowego
  • Bezpośrednia współpraca z przewoźnikami i klientami w zakresie pozyskiwania oraz negocjowania stawek transportowych
  • Monitoring obsługiwanych zleceń
  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych usług
  • Nadzór nad rentownością zleceń transportowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora międzynarodowego – minimum 2 lata
  • Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym podstawową komunikację z klientem i przewoźnikiem
  • Umiejętności analizy i rozwiązywania problemów związanych z realizacją transportu
  • Umiejętności komunikacyjne wynikające z permanentnego kontaktu z przewoźnikami i klientami
  • Budowanie długofalowych relacji z przewoźnikami i klientami
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizacje celów

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagradzanie składający się z wynagrodzenia zasadniczego (od 4500zł brutto) i premii
  • Dla osób z własną bazą klientów oraz przewoźników możliwość negocjacji wysokiej podstawy
  • Elastyczne godziny pracy – dowolnie 8 h pomiędzy 7:00 a 18:00
  • Praca w stabilnej firmie o rodzinnym charakterze
  • Dofinansowania świąteczne/urodzinowe/do wakacji
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne (w tym kursy językowe)
  • Pizza w piątki oraz owocowe dni
  • Pracę w kameralnym, komfortowym oraz dobrze skomunikowanym biurze

Benefity

umowa o prace

motywacyjny system wynagrodzeń

prywatna opieka medyczna

karta sportowa

liga piłki nożnej

szkolenia wewnętrzne

dofinansowania świąteczne

dofinansowania
do wakacji

spotkania integracyjne

owocowe dni

pizza w piątki

ubezpieczenie grupowe

work life balance

do wakacji

owocowe dni

Miejsce pracy: Gdynia, Katowice, Łódź

Dołącz do naszego zespołu – Zgłoś swoją kandydaturę na biuro@visline.pl
Wysoka terminowość dostaw, fachowość personelu, a także duża elastyczność i komunikatywność to atuty, które doceniają stali Klienci i Podwykonawcy firmy. Dzięki posiadaniu własnej bazy samochodów expressowych (DMC 3,5 t/7.5t), a także bogatego portfela przewoźników ciężarowych, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Dlatego, jeżeli chcesz pracować w firmie, w której zespół tworzą ludzie z pasją, dbający o przyjacielski klimat, a system benefitów i wynagrodzeń przyciąga na lata – to zaaplikuj na to ogłoszenie!