Kariera

Key Account Manager

Wymagania

  • Min. 5-letnie doświadczenie w sprzedaży (transportu drogowego)
  • Własny portfel klientów z branży transportu ekspresowego i pomysł na jego rozbudowę
  • Znajomość przepisów transportowych i spedycyjnych
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, celem sprzedaży usług transportu drogowego
  • Przygotowywanie ofert w porozumieniu z działem spedycji, negocjacje z klientami warunków współpracy, zawieranie umów
  • Analizowanie i rozpisywanie przetargów, zbieranie ofert cenowych, składanie przetargów i raportowanie wyników
  • Monitorowanie rynku z segmentu TSL oraz analiza potrzeb klientów w zakresie doboru optymalnych rozwiązań
  • Cykliczne raportowanie wyników aktywności sprzedażowej

Oferujemy

umowa o prace

motywacyjny system wynagrodzeń

samochód służbowy

prywatna opieka medyczna

karta sportowa

liga piłki nożnej

szkolenia wewnętrzne

dofinansowania świąteczne

dofinansowania
do wakacji

spotkania integracyjne

owocowe dni

pizza w piątki

ubezpieczenie grupowe

work life balance

do wakacji

owocowe dni

Miejsce pracy: Warszawa lub Gdynia

Dołącz do naszego zespołu

Dołącz do naszego zespołu – ludzi, którym chce się pracować! Jesteśmy firmą o rodzinnym charakterze, dlatego czas spędzony w pracy jest po prostu przyjemny. Pracując dla Visline, masz gwarancję, że Twój wysiłek zostanie godnie wynagrodzony nie tylko poprzez comiesięczną pensję, ale także poprzez atrakcyjne benefity. Zapraszamy do rekrutacji!