Kariera

Sales and Marketing Specialist

Wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży (transportu drogowego FTL/Express)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Samodzielność, zaangażowanie i komunikatywność
  • Praktyczna umiejętność posługiwania się narzędziami MS Office (PowerPoint, Excel, Word)
  • Mile widziany własny portfel klientów z branży i pomysł na jego rozbudowę
  • Doświadczenie w marketingu branżowym może być dodatkowym atutem

Zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów celem sprzedaży usług transportu drogowego
  • Obsługa bieżących klientów firmy
  • Analiza, przygotowanie i składanie ofert przetargowych oraz raportowanie wyników
  • Bliska współpraca z działem spedycji
  • Współtworzenie materiałów promocyjnych wspierających sprzedaż, aktualizowanie strony internetowej oraz profili w social media

Oferujemy

umowa o prace

motywacyjny system wynagrodzeń

prywatna opieka medyczna

karta sportowa

liga piłki nożnej

szkolenia wewnętrzne

dofinansowania świąteczne

dofinansowania
do wakacji

spotkania integracyjne

owocowe dni

pizza w piątki

ubezpieczenie grupowe

work life balance

do wakacji

owocowe dni

Miejsce pracy: Gdynia

Dołącz do naszego zespołu – Zgłoś swoją kandydaturę na biuro@visline.pl

Dołącz do naszego zespołu – ludzi, którym chce się pracować! Jesteśmy firmą o rodzinnym charakterze, dlatego czas spędzony w pracy jest po prostu przyjemny. Pracując dla Visline, masz gwarancję, że Twój wysiłek zostanie godnie wynagrodzony nie tylko poprzez comiesięczną pensję, ale także poprzez atrakcyjne benefity. Zapraszamy do rekrutacji!

Dodatkowe informacje

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)