Kariera

Spedytor Międzynarodowy

Jesteśmy polską firmą, działającą na rynku zagranicznym już od dekady, która dzięki zadowoleniu naszych klientów rok po roku osiąga coraz lepsze wyniki. W związku z tak dynamicznym rozwojem szukamy osób na stanowisko: spedytor międzynarodowy. To osoba, która łączy w sobie doświadczenie, entuzjazm, wiedzę i kompetencję. Szukamy ludzi pełnych zaangażowania i pasji, w zamian za to oferując stabilną i dobrze płatną pracę.

Zadania

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Bieżąca obsługa zleceniodawców w zakresie usług transportu międzynarodowego
  • Bezpośrednia współpraca z przewoźnikami w zakresie pozyskiwania podwykonawców oraz negocjowania stawek transportowych
  • Monitoring obsługiwanych zleceń
  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych usług
  • Nadzór nad rentownością zleceń transportowych

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora – minimum 2 lata
  • Wymagana znajomość języka angielskiego, mile widziane inne języki
  • Umiejętności analizy i rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego portfela zleceniodawców

Oferujemy

umowa o prace

motywacyjny system wynagrodzeń

prywatna opieka medyczna

karta sportowa

liga piłki nożnej

szkolenia wewnętrzne

dofinansowania świąteczne

dofinansowania
do wakacji

spotkania integracyjne

owocowe dni

pizza w piątki

ubezpieczenie grupowe

work life balance

do wakacji

owocowe dni

Miejsce pracy: Gdynia, Miszewo, Kościerzyna, Wrocław, Warszawa, Łódź, Poznań, Katowice, Hamburg

Dołącz do naszego zespołu

Dołącz do naszego zespołu – ludzi, którym chce się pracować! Jesteśmy firmą o rodzinnym charakterze, dlatego czas spędzony w pracy jest po prostu przyjemny. Pracując dla Visline, masz gwarancję, że Twój wysiłek zostanie godnie wynagrodzony nie tylko poprzez comiesięczną pensję, ale także poprzez atrakcyjne benefity. Zapraszamy do rekrutacji!

Dodatkowe informacje

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)