Kariera

Spedytor Międzynarodowy

Jesteśmy polską firmą, działającą na rynku zagranicznym już od dekady, która dzięki zadowoleniu naszych klientów rok po roku osiąga coraz lepsze wyniki. W związku z tak dynamicznym rozwojem szukamy osób na stanowisko: spedytor międzynarodowy. To osoba, która łączy w sobie doświadczenie, entuzjazm, wiedzę i kompetencję. Szukamy ludzi pełnych zaangażowania i pasji, w zamian za to oferując stabilną i dobrze płatną pracę.

Oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń + premię uzależniona od wyników
  • Pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Świadczenia pozapłacowe (wczasy pod gruszą, karta Multisport, usługi medyczne Enel-Med)

Benefity

Pakiet medyczny

Pakiet sportowy

Bonusy świąteczne i okazjonalne

Ubezpieczenie grupowe

Imprezy integracyjne

Świeże owoce

Pizza w piątki

Wczasy pod gruszą

Kursy językowe

Zadania

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Bieżąca obsługa zleceniodawców w zakresie usług transportu międzynarodowego
  • Bezpośrednia współpraca z przewoźnikami w zakresie pozyskiwania podwykonawców oraz negocjowania stawek transportowych
  • Monitoring obsługiwanych zleceń
  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych usług
  • Nadzór nad rentownością zleceń transportowych

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora – minimum 2 lata
  • Wymagana znajomość języka angielskiego, mile widziane inne języki
  • Umiejętności analizy i rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego portfela zleceniodawców

Miejsce pracy: Gdynia, Miszewo, Kościerzyna, Wrocław, Warszawa, Łódź, Poznań, Katowice, Hamburg

Dołącz do naszego zespołu

Dołącz do naszego zespołu – ludzi, którym chce się pracować! Jesteśmy firmą o rodzinnym charakterze, dlatego czas spędzony w pracy jest po prostu przyjemny. Pracując dla Visline, masz gwarancję, że Twój wysiłek zostanie godnie wynagrodzony nie tylko poprzez comiesięczną pensję, ale także poprzez atrakcyjne benefity. Zapraszamy do rekrutacji!