Zatrudnimy przewoźników do stałej współpracy

Satysfakcjonująca współpraca z Przewoźnikami jest dla nas niezwykle ważna, dlatego też naszym Partnerom oferujemy stabilne i długookresowe umowy, szybką i terminową realizację płatności oraz szereg dodatkowych benefitów.

Visline

OFERUJEMY

BEZPIECZEŃSTWO

Atrakcyjne stawki

Dzięki pozyskiwaniu zleceń bezpośrednio od klientów jesteśmy w stanie zaoferować naszym partnerom korzystne wynagrodzenia, oparte o atrakcyjne stawki cenowe.

Terminowe płatności

Wynagrodzenia zawsze regulowane są w czasie określonym w zleceniu. Zostając partnerem naszej spedycji zyskujesz pewność zachowania płynności finansowej i braku opóźnień w opłatach za zrealizowane przewozy.

Różne formy rozliczeń

Nasza oferta jest elastyczna w zakresie doboru formy rozliczeniowej. Przewoźnicy mogą otrzymywać wynagrodzenie zarówno za pojedyncze zlecenia jak i na podstawie faktur zbiorczych obejmujących dowolny okres.

Możliwość płatności Skonto

W ramach wariantów rozliczeniowych udostępniamy możliwość płatności skonto. W razie potrzeby, dokonujemy przyspieszonej płatności na preferencyjnych warunkach.

ROZWÓJ

Różne rodzaje środków transportu

Szeroka oferta spedycyjna obejmuje obsługę zróżnicowanych przewozów. Podejmujemy współpracę z firmami specjalizującymi się między innymi w transporcie z wykorzystaniem plandeka, chłodni, meg. Do stałej współpracy zapraszamy również przewoźników z busami 3.5t DMC.

Wybór formy współpracy

Przewoźnicy świadczący usługi transportowe mogą dopasować warunki współpracy do własnej specyfiki i oczekiwań. Oferujemy zarówno możliwość podjęcia stałej współpracy na podstawie umowy, jak i realizacji pojedynczych zleceń. Nasi partnerzy biznesowi określają także preferowane kierunki jazdy na trasach krajowych i międzynarodowych.

WYGODA

Dedykowany Spedytor

Nasi przewoźnicy mogą liczyć na wyznaczenie spedytora odpowiedzialnego za prawidłową realizację współpracy. Efektywne planowanie, stały kontakt i sprawna wymiana informacji, doświadczony zespół spedytorów, szybkie rozwiązywanie problemów i relacje oparte na biznesowym partnerstwie to cechy wyróżniające naszą ofertę na rynku.

Powtarzalność tras

Wśród wielu udogodnień jakie udostępniamy przewoźnikom znajduje się także jazda w ramach powtarzalnych, planowanych kursów. Cykliczność zleceń z rozległej bazy stałych klientów pozwala na komfortowe wykonywanie transportów w znanych warunkach i na sprawdzonych trasach.

Aplikacja Vision

Posiadamy autorską aplikację VISION, która służy do monitoringu zleceń transportowych. Nasi przewoźnicy pobierając tę aplikację na smartfon mogą w prosty i przejrzysty sposób informować nasz dział spedycji o etapie realizacji zamówienia (potwierdzenie zamówienia, załadunek, rozładunek).

WYMAGANIA

W procesie kwalifikacji przewoźników wymagamy spełnienia następujących kryteriów kwalifikujących:

  • Przekazać dokumenty rejestrowe, wraz z OCP oraz KRS oraz odpis licencji transportowej,
  • Działać aktywnie na giełdach transportowych przez okres na rynku min. 6 miesięcy,
  • Posiadać min. 10 pozytywnych oceny klientów na giełdach transportowych.

Gdzie jeździmy?

Obejmujemy zasięgiem całą Europę nie mniej jednak nasze główne kierunki działania to: Wielka Brytania, Niemcy, Polska, Francja, Niderlandy, Włochy, Belgia, Czechy, Hiszpania, Irlandia

Ile zrealizowaliśmy transportów?

Mamy niemałe doświadczenie w transporcie międzynarodowym - realizujemy blisko 4000 transportów miesięcznie!

Dla kogo pracujemy?

W portfolio naszych klientów znajdują się zarówno bezpośredni producenci z różnych branż jak i wiodące międzynarodowe spedycje: UNILEVER, AMAZON, P&G, MARS, VOLKSWAGEN, KUEHNE + NAGEL INTERNATIONAL

DOŁĄCZ DO NAS

Zespół ds. Zarządzania Flotą

carrier@visline.pl