Firma


Doświadczenie i możliwości
Bogata flota samochodów w pewnych rękach

Stanowimy zespół ze stażem w branży transportowo-spedycyjnej od 2009 roku. Obejmujemy zasięgiem teren całej Europy. Zatrudniamy w sumie ponad 150 pracowników w Gdyni, Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Kościerzynie i Katowicach, a także za granicą w Hamburgu (DE)

Nasza flotę stanowi ponad 160 samochodów zintegrowanych z nowoczesnym monitoringiem GPS (samochody do 3,5 t oraz do 7,5 t). Ładunki o większej pojemności i wadze obsługujemy bazując na współpracy z ponad 200 pewnymi i sprawdzonymi przewoźnikami, dobieranymi pod konkretne projekty.

Dbamy o jakość, środowisko i bezpieczeństwo w 2013 został wdrożony system zarządzania ISO 9001. Z kolei w 2019 roku otrzymaliśmy certyfikat GDP – wyznaczający normy transportu produktów farmaceutycznych. Od kilku lat zdobywamy też liczne wyróżnienia dla najbardziej dynamicznie rozwijającej się firmy (Gazele Biznesu 2015, 2017, Gepard Biznesu 2015), a także najnowszy certyfikat wiarygodności biznesowej Diamenty Forbes 2022 oraz 2023.

POLITYKA JAKOŚCI, ŚRODOWISKA

Nowe wydanie POLITYKI JAKOŚCI I ŚRODOWISKA (Luty 2022) mówiące o tym, że zobowiązujemy się do zapobiegania zanieczyszczeniom i ograniczania negatywnego oddziaływania naszych aspektów środowiskowych oraz spełnienia obowiązujących wymagań w zakresie ochrony środowiska.


Pobierz dokument: Polityka jakości i środowiska

STRATEGIA PODATKOWA

Spółka konsekwentnie realizuje strategię podatkową, dbając o zgodność z przepisami i współpracę z Krajową Administracją Skarbową. Regularnie przekazujemy informacje o schematach podatkowych i utrzymujemy przejrzyste relacje z podmiotami powiązanymi, monitorując działania restrukturyzacyjne. Aktywnie wnioskujemy o interpretacje podatkowe dla pewności i jasności działań. Unikamy krajów stosujących szkodliwą konkurencję podatkową oraz terminowo spełniamy obowiązki podatkowe w Polsce. Nasze działania opierają się na transparentności, zgodności z prawem i etycznym podejściu do podatków, dążąc jednocześnie do rozwoju Spółki i społeczności lokalnej.


Pobierz dokument: Strategia Podatkowa

Nasze mocne strony
Docenione przez klientów

Nowoczesność
i terminowość

----

Każdy ładunek dostarczamy nowoczesnym autem przyjaznym środowisku klasy EURO 6, wyposażonym w monitoring, przekazujący bieżącą informację na temat stanu realizacji zlecenia.

Pewność
i bezpieczeństwo

----

Działając według ISO, spełniamy najwyższe standardy obsługi. Pracujemy także nad ciągłym doskonaleniem systemu zarządzania oraz nad poprawą jego skuteczności, co wpływa na efektywność naszej pracy, a tym samym na zadowolenie klienta.

Zaufanie
i wyróżnienia

----

Zaufanie, które zdobyliśmy u znaczących klientów, pozwoliło nam na dostęp do platform logistycznych, takich jak TRANSPOREON i ACHILLES. Od kilku lat zdobywamy też liczne wyróżnienia dla dynamicznie rozwijającej się firmy (Gazele Biznesu 2015 i 2017, Gepard Biznesu 2015), a ostatnio zostaliśmy wyróżnieni Diamentem Forbes 2022.

Oceny Klientów
Potwierdzone badaniami

Wysokie noty uznaniowe

----

W regularnych badaniach satysfakcji klienta otrzymujemy rok po roku wysokie noty uznaniowe, 4,6 na 5 punktów. Jest to średnia na przestrzeni lat 2013-2023. Nasi klienci najbardziej doceniają: terminowość dostaw, fachowość personelu, a także wysoki poziom komunikacji.

KLIENCI,
którzy nam zaufali

NAGRODY
i wyróżnienia