Firma


Doświadczenie i możliwości
Bogata flota samochodów w pewnych rękach

Stanowimy zespół z ponad 10-letnim stażem w branży transportowo-spedycyjnej. Obejmujemy zasięgiem teren całej Europy. Zatrudniamy w sumie ponad 150 pracowników w 10 oddziałach w Polsce i za granicą (Niemcy oraz Irlandia).

Nasza flotę stanowi ponad 160 samochodów zintegrowanych z nowoczesnym monitoringiem GPS (samochody do 3,5 t oraz do 7,5 t). Ładunki o większej pojemności i wadze obsługujemy bazując na współpracy z ponad 200 pewnymi i sprawdzonymi przewoźnikami, dobieranymi pod konkretne projekty.

Dbamy o jakość, środowisko i bezpieczeństwo w 2013 został wdrożony system zarządzania ISO. Z kolei w 2019 roku otrzymaliśmy certyfikat GDP – wyznaczający normy transportu produktów farmaceutycznych. Od kilku lat zdobywamy też liczne wyróżnienia dla najbardziej dynamicznie rozwijającej się firmy (Gazele Biznesu 2015, 2017, Gepard Biznesu 2015).

Nasze mocne strony
Docenione przez klientów

Nowoczesność
i terminowość

----

Każdy ładunek dostarczamy nowoczesnym autem przyjaznym środowisku klasy EURO 6, wyposażonym w monitoring, przekazujący bieżącą informację na temat stanu realizacji zlecenia.

Pewność
i bezpieczeństwo

----

Działając według ISO, spełniamy najwyższe standardy obsługi. Pracujemy także nad ciągłym doskonaleniem systemu zarządzania oraz nad poprawą jego skuteczności, co wpływa na efektywność naszej pracy, a tym samym na zadowolenie klienta.

Zaufanie
i wyróżnienia

----

Zaufanie, które zdobyliśmy u znaczących klientów, pozwoliło nam na dostęp do platform logistycznych, takich jak TRANSPOREON i ACHILLES. Od kilku lat zdobywamy też liczne wyróżnienia dla dynamicznie rozwijającej się firmy (Gazele Biznesu 2015 i 2017, Gepard Biznesu 2015).

Oceny Klientów
Potwierdzone badaniami

Visline

Wysokie noty uznaniowe

----

W regularnych badaniach satysfakcji klienta otrzymujemy rok po roku wysokie noty uznaniowe, 4,6 na 5 punktów. Jest to średnia na przestrzeni lat 2013-2018. Nasi klienci najbardziej doceniają: terminowość dostaw, fachowość personelu, a także wysoki poziom komunikacji.

Certyfikaty, nagrody
i wyróżnienia