Dla Kierowców

Dołącz do zespołu kierowców VISLINE!

Satysfakcjonująca relacja z Kierowcami jest dla nas niezwykle ważna – ponieważ to właśnie Kierowcy na co dzień dostarczają towary naszych Klientów mierząc się jednocześnie z wyzwaniami, które niesie za sobą ta praca. Znając potrzeby naszych Pracowników możemy wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i zaproponować atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Visline

Dobre
pieniądze

Atrakcyjne Wynagrodzenie w stosunku do innych firm

Premie
roczne

Premie za bezszkodowość, spalanie na odpowiednim poziomie

Terminowe
płatności

Płaca zawsze na czas – ani jednego dnia opóźnienia

Zaliczki

Wypłacamy zaliczki zawsze, gdy tego potrzebujesz

Opieka
medyczna

Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny

Szkolenia

Oferujemy szkolenia ADR, Border Force, a także kurs na Wózki Widłowe

Audiobooki

Bezpłatny dostęp do ponad 15 000 tytułów, on-line i off-line, by trasa była bardziej przyjemna.

Nowoczesny
Tabor

Nasza flota składa się z nowoczesnych aut klasy Euro 6, nie starszych niż 3 lata. Posiadamy samochody typu 3.5 t,7.5 t oraz 18 t DMC. Korzystamy z wiodących i sprawdzonych marek takich jak Mercedes i Opel.

Samochód przypisany
do kierowcy

Rozpoczynając współprace z nami otrzymujesz samochód do własnej dyspozycji. Nie musisz zjeżdżać na bazę, co więcej - pokrywamy koszty parkingu w miejscu Twojego zamieszkania.

Dodatkowo

Dedykowany Dyspozytor

Nasi Kierowcy otrzymują wsparcie 24/7 ze strony naszych dyspozytorów. Wykwalifikowani pracownicy czuwają nad harmonogramem pracy kierowcy i są do dyspozycji każdego dnia tygodnia o każdej porze.

Dedykowany Dział Techniczny

Oferujemy wsparcie działu technicznego w każdej sprawie w czasie drogi – kontakt z Assistance, pomoc w wypadkach czy naprawach.

Aplikacja Vision

Posiadamy autorską aplikację VISION, która służy do monitoringu zleceń transportowych. Nasi przewoźnicy pobierając tę aplikację na smartfon mogą w prosty i przejrzysty sposób informować nasz dział spedycji o etapie realizacji zamówienia (potwierdzenie zamówienia, załadunek, rozładunek).

SPRAWDŹ CZY DO SIEBIE PASUJEMY?

Gdzie jeździmy?

Obejmujemy zasięgiem całą Europę nie mniej jednak nasze główne kierunki działania to: Wielka Brytania, Niemcy, Polska, Francja, Niderlandy, Włochy, Belgia, Czechy, Hiszpania, Irlandia

Ile zrealizowaliśmy transportów?

Mamy niemałe doświadczenie w transporcie międzynarodowym - realizujemy blisko 4000 transportów miesięcznie!

Dla kogo pracujemy?

W portfolio naszych klientów znajdują się zarówno bezpośredni producenci z różnych branż jak i wiodące międzynarodowe spedycje: UNILEVER, AMAZON, P&G, MARS, VOLKSWAGEN, KUEHNE + NAGEL INTERNATIONAL

DOŁĄCZ DO NAS

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Zespół ds. Zarządzania Flotą

flota@visline.pl