Działalność sponsorska


Marcin Chmiel Kierowca Wyścigowy – nasz zawodnik!

Prędkość i emocje - To główne cechy wyścigów samochodowych, w których nasz pracownik Marcin Chmiel – Kierowca Wyścigowy będzie miał okazję uczestniczyć w sezonie 2023 r.

----

Zarząd Visline, w budżecie na kolejny rok, zdecydował o finansowym wsparciu dla Marcina widząc w nim wielki potencjał. Dla Visline to nie tylko powód do dumy, a także realna korzyść wspierająca wizerunek firmy. Dzięki wsparciu Marcina firma uzyskuje możliwości promocji trafiając do wartościowej grupy docelowej, a dla samego Marcina szansa na rozwój jego pasji i osiąganie coraz to lepszych wyników.

Wyjazd do Energylandii dla dzieci z naszego regionu

Wsparliśmy finansowo wyjazd
dzieci do Energylandii

----

W zamian za wsparcie dzieci namalowały dla nas specjalny obraz, który obecnie zdobi ściany naszego biura.

W MŁODYCH SIŁA.
Sponsorujemy uczniowski klub sportowy i dom dziecka

Wierzmy, że dawka pozytywnej energii przekuje się na sukces
tych ludzi w przyszłości

----

Młodzi ludzie stanowią największą wartość dla przyszłości. Dlatego stwarzamy szansę rozwoju właśnie tym najmłodszym. W tym celu wspieramy Klub Sportowy OLIMPIJCZYK Skorzewo i lokalny dom dziecka. Szczególnie dbamy o naszych podopiecznych w okresie świątecznym kiedy to otrzymują od nas zarówno prezenty (np. komputery) jak i finansowe wsparcie.

Sponsorujemy Daniela Pek – polskiego lekkoatletę

Daniela charakteryzuje Vislinowa szybkość i sprawność, dlatego wspieramy go w jego dążeniach.

----

Daniel Pek, rodzimy sportowiec z Kościerzyny, zasłynął jako lekkoatleta specjalizujący się w biegach średniodystansowych. Jednym z ważniejszych tytułów, które zdobył, jest wicemistrzostwo paraolimpiady w Londynie.

Kapitalny remont łazienki w domu sparaliżowanego chłopca.

Sfinansowaliśmy generalny remont łazienki w mieszkaniu rodziny opiekującej się nieuleczalnie chorym chłopcem.

----

Tymon jest sparaliżowany, a dodatkowo nie widzi. Inwestycja ułatwi rodzicom opiekującym się ciężko chorym chłopcem na wygodny dostęp do sanitariatu. Remont pozwoli również Tymkowi na odrobinę przyjemności podczas kąpieli w przestronnej łazience - dotyk, to główny zmysł, którym chłopiec może doświadczać świata.