Kariera

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY | FREIGHT FORWARDER

  • Miejsce pracy: Katowice, Łódź
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
  • Stanowisko:  Spedytor Międzynarodowy | Freight Forwarder
  • Poziom stanowiska: Specjalista / Starszy specjalista
  • Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska

Witamy w naszym ekscytującym świecie logistyki! Jesteśmy firmą, która poszukuje utalentowanego Spedytora Międzynarodowego gotowego na podjęcie nowych wyzwań. Będziesz odpowiedzialny za organizację transportu międzynarodowego, negocjacje z klientami i monitorowanie realizacji zleceń. Oferujemy stabilne zatrudnienie, nowoczesne narzędzia i technologie oraz wsparcie w rozwoju zawodowym. Dołącz do nas i doświadczysz dynamicznego środowiska pracy, gdzie Twoje pomysły są cenione, a możliwości rozwoju nieograniczone!

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne warunki wynagradzania: Zapewniamy konkurencyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii.
  • Dodatkowe premie: Oferujemy dofinansowania świąteczne, urodzinowe oraz na wakacje, a także 13. pensję.
  • Stabilność i rodzinną atmosferę: Nasza firma to miejsce gdzie jest po prostu dobrze. Pracując tu utrzymasz work life balance.
  • Możliwości rozwoju zawodowego: Oferujemy wsparcie w rozwoju zawodowym poprzez uczestnictwo w szkoleniach branżowych oraz realizację Twoich celów zawodowych.
  • Komfortowe i nowoczesne biuro: Pracujemy w komfortowym i nowoczesnym biurze wyposażonym w najnowsze technologie, co zapewnia wygodne i efektywne środowisko pracy.
  • Dbanie o zdrowie i aktywność: Zapewniamy prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe, abyś mógł/mogła zadbać o swoje zdrowie i aktywność.
  • Dodatki i korzyści: Oprócz wymienionych korzyści, oferujemy również pizzę w piątki, owocowe dni oraz relaksacyjne masażu biurowe, byś mógł/mogła odpocząć i zregenerować siły.

Co obejmują obowiązki?

  • Bieżącą obsługę zleceniodawców w zakresie usług transportu międzynarodowego.
  • Bezpośrednią współpracę z przewoźnikami i klientami w zakresie pozyskiwania oraz negocjowania stawek transportowych.
  • Monitoring obsługiwanych zleceń transportowych.
  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych usług.
  • Pozyskiwanie oraz nadzór nad opłacalnością zleceń transportowych.

Czego wymagamy?

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku spedytora międzynarodowego.
  • Znajomość języka angielskiego lub innego języka na poziomie umożliwiającym podstawową komunikację z klientem i przewoźnikiem.
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów związanych z realizacją transportu – szybkość, błyskotliwość i spryt.
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z przewoźnikami i klientami.
  • Zaangażowanie, nastawienie na realizację celów oraz umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Posiadanie własnej bazy podwykonawców oraz bazy klientów.

O VISLINE

Wysoka terminowość dostaw, fachowość personelu, a także duża elastyczność i komunikatywność to atuty, które doceniają stali Klienci i Podwykonawcy firmy. Dzięki posiadaniu własnej bazy samochodów expressowych (DMC 3,5 t/7.5t), a także bogatego portfela przewoźników FTL jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Dlatego, jeżeli chcesz pracować w firmie, w której zespół tworzą ludzie z pasją, dbający o przyjacielski klimat, a system benefitów i wynagrodzeń przyciąga na lata – to zaaplikuj na to ogłoszenie!